Naujiena, derinanti funkcionalumą ir minimalizmą – Motorola Moto X4!

Aptakių ir patogių formų, grakštus ir dailaus dizaino išmanusis telefonas, jau beveik Jūsų rankose! Dar akimirka ir į socialinius tinklus, dienos naujienas, nuotraukas ar kalendoriaus planuoklę, galėsite pažvelgti pro Motorola Moto X4 ekraną. Tai – ypatingai siaurų ir plonų briaunų savininkas, kuris sukurtas iš dailios stiklo ir metalo konstrukcijos, šis derinys tikrai nepaliks abejingų. Šiandien taip vertinamas minimalizmas išryškėja būtent šio technikos kūrinio dizaine. Graži ir subtili, „namų“ mygtuko forma, žinoma, tiek ir patogi naudoti, tiek ir jau pažįstama, matyta.

moto x4 image

Daugiau apie Motorola Moto X4

tai ypač greitai įkraunamos baterijos savininkas, turintis pirštų atsižymėjimo ir atrakinimo, su „namų” mygtuku, funkciją. Kalbant apie esminius šio mobiliojo telefono štrichus, pradėkime nuo kameros. Motorola Moto X4 bus puikiausias pagalbininkas, norint įamžinti gražiausias savo gyvenimo akimirkas. Tikras buitinių fotografų džiaugsmas bus dviguba 12 megapikselių kamera + 8 megapikselių pagrindinė kamera, turinti automatinį fokusą, geografinės žymos galimybes, veidų aptikimo ir pažinimo funkcijas, panoramines nuotraukas ir automatinės HDR funkcijas, kurias norėsis išnaudoti gaudant tiek greitus, tiek ir „išlauktus“ kadrus. Savo praktiškumu ir kokybe jai nenusileidžia ir priekinė 16 MP kamera su LED blykste. Dar viena džiugi šio telefono funkcija, Motorola Moto X4 suteiks šansą įamžinti ir mobilųjį telefoną turėti net ir tikrai ekstremaliomis sąlygomis – aparatas gali išbūti 1,5 metro po vandeniu net iki 30 minučių. Tokios galimybės jus nudžiugins smagiomis atostogų akimirkomis ir naujais potyriais būnant po vandeniu.

Motorola Moto X4 – mobilioji naujiena, džiuginanti visus, kuriems yra svarbu patogumas ir telefono funkciškumas. Viena iš tokių savybių – dviguba SIM kortelė. Tokia funkcija išgelbėja tuos, kurie pavargsta nuo keleto telefonų nešiojimosi savo kišenėje, bet nori inovatyvaus ir šiuolaikiško mobiliojo. Vidinė telefono atmintis – 3 GB RAM arba 64 GB, 4 GB RAM. Poreikius išpildančios laisvės pasirinkimas džiuginantis. Tiems, kurie teigs, kad vis tik dar galėtų būti truputį daugiau, variantas beveik svaiginantis – iki 256 GB talpinanti micro SD kortelė. Taip pat, telefone yra įdiegta naujausia Android 7.0 operacinės sistemos versija „Nougat”. Androido OS gerbėjai šios versijos nekantraudami laukia jau kuris laikas.

Prie visų naujojo telefono apžvalgos pagyrų, reikėtų pamintėti, kad Moto X4 turi įdiegtą nuotraukų ir filmuotų įrašų redagavimo programą, kuri leis padailinti, retušuoti ir koreguoti įamžintas akimirkas. Taip pat yra dokumentų skaityklė, kurios nereiks papildomai diegtis telefone – plačiau apie motorola x4.

Trumpai apžvelgiant, galima sakyti, kad Motorola Moto X4 patogus, inovatyvus, šių dienų jaunojo darbštuolio telefonas. Neapkrautas dideliu kiekiu nereikalingos pridėtinės vertės, turi tai, ko reikia kasdienėms funkcijoms patenkinti – talpią atmintį, gerą kamerą ir patvarią bateriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *